Úvod > Naše akce > Duben ve třídě Ježečků

Duben ve třídě Ježečků

V dubnu jsme se s dětmi nejprve věnovali jarním kytičkám, poté dopravní a bezpečnostní výchově a měsíc jsme zakončili čarodějnickým rejem. Navštívili jsme místní hasičský sbor, kde jsme se seznámili s prací profesionálních hasičů, připravovali jsme se na zápis do základní školy, kam jsme se šli podívat na hodinu matematiky, která probíhala ve 2.C. Tam se nám opravdu mooooc líbilo! Naše MŠ také spolupracuje s místní základní uměleckou školou, která pro nás připravila výchovně - vzdělávací koncert a provedla průzkum hudebnosti v řadách našich předškoláků. V rámci dopravní výchovy jsme uspořádali závody na kolech a koloběžkách, prověřili znalosti dopravních značek a základů bezpečného chování. Naši školu navštívil fotograf, nafotil portrétní fotografie dětí, celé třídy a tablo pro předškoláky. Společně se třídou Motýlků a Kaštánků jsme byli v divadle Lampion na představení "O Zlatovlásce". A koncem měsíce jsme si zařádili jako čarodějové a čarodějnice.