Úvod > Naše akce > Leden u Koťátek

Leden u Koťátek

První týden v novém roce jsme si s dětmi povídali na téma ,,Tři králové,,. Zpívali jsme písničku ,, My tři králové jdeme k vám,, a doprovázeli jsme se na Orffovy hudební nástroje, které děti mají moc rády. Postavili jsme si překážkovou dráhu s cílem k Ježíškovi - Tříkrálová cesta.

Děti se zúčastnily vzdělávacího programu ,,Rok s liškou Amálkou,, od lesů hl. města Prahy, kde se dozvěděly spoustu zajímavých informací o zvířátkách.

Dále jsme si ve školce povídaly o zimních sportech a zimní výbavě. Procvičovali jsme rytmizaci pomocí vytleskávání slov. Probírali jsme emoce pomocí kartiček  a obrázků. Učili jsme se básničku TO TO ZEBE, hráli jsme různé hry a vyráběli jsme spousty výrobků na daná témata.

V posledním týdnu měsíci lednu děti navštívily divadelní představení ,,O zlaté rybce,,.