Úvod > Naše akce > Leden ve třídě Berušek

Leden ve třídě Berušek

Začátek nového roku jsme uvítali tématem Tři králové, kterým jsme se definitivně rozloučili s Vánoci. Během tohoto týdne nás navštívil tří králový průvod.

V druhém týdnu se děti učily o zvířátkách, ptáčcích a přírodě v zimě u nás a ve třetím týdnu jsme vyrazili za polární kruh. Děti si společně s paní učitelkami vyrobily zimní kulisy a veliké iglú, ve kterém si moc rády hraní. Navštívily nás také opět Lesy Praha se svým interaktivním programem “Rok s liškou Amálkou”.

Poslední dva týdny v lednu byly věnovány zimním sportům, radovánkám a oblečení. Děti si vyrobily “sportovní vybavení” a potom  uspořádaly lyžařské a sáňkařské závody. V posledním týdnu nás navštívilo ve školce Dřevěné divadlo s představením O zlaté rybce.