Úvod > Naše akce > Listopad u Kaštánků

Listopad u Kaštánků

Listopad u Kaštánků začal karnevalem. Děti si zahrály hodně zábavných her a měli krásné masky. Další týden se nesl v duchu Svatého Martina. Všechny činnosti bylo přizpůsobené tomuto tématu např.: ranní kruh, pohybové hry, příprava předškoláku, hudební činnosti, vědomostní kvíz. S dětmi jsme pekli svatomartinské rohlíčky a moc se nám povedly. Pro děti byl připravený dopolední program od RZS. Děti si mohly prohlédnout sanitku a vyzkoušet si první pomoct. Následovalo téma ,,Z pohádky do pohádky", které děti samozřejmě velice bavilo a zajímalo. Dramatizace pohádky Kůzlátka byla velmi zábavná a pobavila úplně všechny děti. Každé pondělí probíhá pro děti atletická průprava v místním Sokole. Logopedická prevence je pro děti zpestření běžného dne ve školce, děti při činnostech rády spolupracují.