Úvod > Naše akce > Listopad u Motýlků

Listopad u Motýlků

V listopadu se u Motýlků dělo spoustu zajímavých věcí. Měsíc jsme přivítali karnevalem, kdy děti přišly do školky převlečeny do krásných masek, dále k nám do školky zavítali Zdravotníci s.r.o., kteří dětem představili základy první pomoci, s dětmi jsme také byli pouštět draky, jeden celý týden jsme věnovali svatému Martinovi, kdy jsme si upekli i svatomartinské rohlíčky, navštívili nás také Lesy Praha s krásným interaktivním programem "Když les usíná". Děti se zde seznámily i se živou sovou Hedvikou, kterou si mohly pohladit. V rámci tématu "Malý muzikant" jsme navštívili koncert pořádaný místní ZUŠ. Děti zde měly možnost poznat různé hudební nástroje a slyšet, jak na ně děti ze základní školy umí krásně hrát. Ke konci měsíce jsme s dětmi začali vyrábět ozdoby na roztocký vánoční strom, který je ozdobený právě výrobky dětí z místních mateřských škol. Poslední listopadový den jsme uspořádali předvánoční dílničku pro děti a rodiče. Bylo to velmi příjemné posezení, na kterém si děti vyrobily vánoční prostírání. A co se dělo dál se dozvíte v prosincovém příspěvku :)