Úvod > Naše akce > PROSINEC U SLUNÍČEK

PROSINEC U SLUNÍČEK

Poslední měsíc roku 2023 proběhl v duchu Vánoc a byl plný příprav a očekávání. Děti se seznámily s tradicemi tohoto svátku, zpívaly se vánoční koledy, učily se básničky a připravovaly se na příchod Ježíška.

Přípravy na vánoční besídku byly velmi intenzivní a děti měly možnost ukázat, co se naučily. Tvořily, malovaly a zpívaly.

Navštívil nás Mikuláš, anděl i čert a děti slibovaly, že budou hodné. Zazpívaly vánoční koledy a za odměnu dostaly sladkostí plný koš.

Navštívili jsme Husův sbor, kde jsme si s paní farářkou povídali o Vánocích a tradicích, společně jsme si zazpívali u krásného Betlému.

Přijelo k nám také divadlo s vánoční zimní pohádkou.

V předvánočním čase vše vyvrcholilo krásnou besídkou pro rodiče a touto pomyslnou tečkou jsme se rozloučili s rokem 2023 a uvařili jsme společně Vánoce.