Úvod > Naše akce > Prosinec u Štěňátek

Prosinec u Štěňátek

Poslední měsíc roku 2023 se nesl v duchu Vánoc, tvoření, dokonce jsme si i napekli perníčky. Děti se seznamovaly s tradicemi Vánoc, Vánočními koledami, písničkami, tancovačkami, trénovaly na Vánoční besídku  a připravovaly se na příchod Ježíška.

Také nás v prosinci navštívil Mikuláš a anděl, jelikož máme ve třídě samé hodné děti, čert se jen schovával za rohem. Děti také navštívily školku Palackého, kde divadélko 100 dortíků zahrálo Zimní pohádku. Děti dováděly ve sněhu a radovaly se z Vánočního období.

V prosinci jsme si s dětmi prošli třemi tématy: téma prvního týdne bylo Mikuláši, Mikuláši..., za ním následovalo téma Půjdem spolu do Betléma a měsíc jsme zakončili tématem Vánoce plné kouzel a tajemství. Všechna témata se nesla v duchu vyrábění, kreslení, zpívání, tancování, hraní a hlavně dobré nálady :)