Úvod > Naše akce > Červen u Kaštánků

Červen u Kaštánků

Poslední měsíc byl velmi zábavný. S dětmi jsme jely na výlet do Botanicusu v Ostré. Středověké městečko s nádhernými zahradami děti velmi zaujaly. Následovala canisterapie u nás ve školce s pejskem jménem Bucifal. Bucifal byl velmi přítulný a opravdu poslušný. Děti si ho hned zamilovaly a on zase je. Také byl pro nás připravený program Matikohraní s Annou Marek. Děti si procvičily své předmatematické dovednosti a znalosti. Následoval celodenní výlet na farmu v Soběhrdech. Farmapark je pro děti úžasným zážitkem. Viděli jsme a krmili spoustu zvířat a navštívili několik dětských hřišť i trampolín. Odpoledne s Ferdou mravence byla akce pro rodiče, kteří nám chtěli pomoci zútulnit zahradu MŠ. Také proběhla poslední návštěva logopedické prevence a atletické přípravy. Konec června patřil koupání ve vyhřívaném bazénu, kde se děti opradu pobavily.