Úvod > Naše akce > Květen u Kaštánků

Květen u Kaštánků

Měsíc květen začal tím že jsme popřáli maminkám k svátku. Měli jsme s dětmi připravenou písničku i básničku a samozřejmě taky přáníčko s dotazníkem o mamince. Vydali jsme se na výlet do pražského Zookoutku v Chuchli kde jsme se dozvěděli informace o péči lesních zvířat. Největší akcí tohoto měsíce byla Zahradní slavnost (rozloučení s předškoláky). Připravené bylo vystoupení dětí z oddělení Ježků, Motýlků a Kaštánků. Následoval tanec předškoláků a šerpování. Tento moment byl pro všechny zúčastněné dojemný. Po slavnosti nás navštívilo divadélko Cecilka, v němž vystupovaly kočky, psi, králíci i morčata. Poslední týden v květnu patřil Jarní školce v přírodě. Děti se moc těšily a přijely naprosto spokojené a plné zážitků.