Úvod > Naše akce > Listopad u Berušek

Listopad u Berušek

I ve ve třetím měsíci školního roku zažily plno zábavy a naučily se mnoho nového.

Měsíc říjen jsme ukončili strašidelným rejem a přešli jsme na téma dušičky.

Další týden byl věnován Sv. Martinovi, jehož legendu děti krásně zdramatizovaly. Děti také upekly perníčkové podkovy. Po té nás navštívili zdravotníci, kteří přijeli opravdovým záchranným vozem a děti si samy vyzkoušely role lékaře a pacienta.

Další dva týdny jsme se věnovali lesu. Děti se učily zvířátka, stromy, plody, ale také jak se v lese chovat a potom jsme celý les uspaly. A to i díky interaktivnímu programu od Lesů Praha - Když les usíná. I při tomto tématu proběhla dramatizace a to pohádky Bouda budka.

Poslední týden jsme věnovali Mikuláši, čertu a andělu. Během toho týdne jsme si společně s rodiči a dětmi užili předvánoční dílničku, na které jsme vyráběli svícínky ze skleniček.